Genutė man siūlo labai gerą biznį…

06/9/09 09:45

new-orlean. genute :)Gavau laišką nuo Genutės. Ji man siūlo labai pelningą biznį. Bet aš jos nepažįstu. Neprisimenu tokios. Nebent man Alzheimeris, o juk tai užkrečiama.

Tą „Genutės biznį“, tiksliau – labai panašią schemą, gerai pamenu iš studijų laikų. Tai buvo „SuperBank“ laikai. Maždaug kokiais 1992-ais. Labai nesudėtinga, paprasta piramidė paremta viltimi, kad tu būsi tarp tų laimingųjų, kurie pasipelnys iš lengvatikių-naivuolių. Pelnysies tol, kol naivuolių gretos ištirps. Deja tos gretos yra ribotos, mat naivuolių sąrašas baigtinis. Įdomu kurioje vietoje tame sąraše dabar būčiau aš ir per kiek pakopų aukščiau virš manęs būtų pasilypėjusi Genutė. Gal ji tokį sąrašą turi. Gal ji dirba STT. Ten juk viską žino. Žino, kas pirmas ir kas paskutinis. Kas gudruolis, o kas naivuolis.
Girdžiu per radiją: STT vėl krečia „City Service“ klientus. Vėl Vilniaus miesto savivaldybę. Nežinau ar tos įstaigos darbuotojus reiktų priskirti prie naivuolių ar prie „genučių“? Nežinau. Nors daugelio jų akys tokios geros.

Taigi Genutė man rašo: „Užsidirbk neišeidamas iš namų. Darbas namuose-man pavyko. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Tereikia pervest į duotas sąskaitas po 2 Lt. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni minimum 200 forumų ir skelbimu <…> po keliu dienų man į sąskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia! Svarbu: tai ne apgavystė, tai visiškai legalu ir jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 6000 Litu ir dar daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo“.

Žodis „sąžiningumas“ man labai patinka. Jis mane gerai veikia. Pozityviai. Taip pat jis veikia ir kitus. Tuos, kurie tiki sąžiningumu. O tokių, jaučiu, pastaruoju metu padaugėjo. Ypač dabar, kai krizė prispaudė ne vieną. Skaitau britų naujienlaikraštį. Ten rašo, kad Jungtinėje Karalystėje padaugėjo lupikautojų, kurie skolina pinigus mainais už solidų užstatą ir „kosminius“ procentus. Jei laiku negrąžinsite pinigų – neteksite savo namo, automobilio, o gal būt ir dar kai ko. „Alio reklamoje“ mačiau panašių viliojančių skelbimų.

Skaitau www.manopinigai.lt, o ten rašo, kad krizės metu jei labai prispiria geriausia yra ką nors parduoti. Neverta skolintis. Taigi, galvoju – ką čia tokio parduoti. Prisimenu savo iPhone, kurio pastaruoju metu beveik nebenaudoju. Tik kaip žadintuvą. Bet turiu žadintuvų ne vieną. Taigi – parduosiu. Einu į „ebay“, įmetu savo skelbimą ir gaunu patvirtinimą, kad mano prekė jau nupirkta. Per „PayPal“ ir valstybinį „Lietuvos paštą“. Gaunu patvirtinimą: tokį mokėjimo pavedimo išrašą. Galiu išsiųst savo prekę ir laukt pinigų. Laukt ir laukt. Kol krizė pasibaigs ir kol baigsis Genutės biznis. O tada, matyt, Genutė per „PayPal“ man turbūt pasiūlys prekių, kurių aš lauksiu tol, kol vėl prasidės nauja krizė, o gal ir dar ilgiau. Taip ir veikia sąžiningo verslo sistemos naivuoliams.

Užsidirbusi pinigų Genutė atrodys maždaug taip:

Kai pakankamai užsidirbs, Genutė leis sau pailsėti.

Kai pakankamai užsidirbs, Genutė leis sau pailsėti.
  • Twitter
  • Facebook
  • MySpace
  • Digg
  • del.icio.us
  • Technorati
  • LinkedIn

Raktažodžiai: , ,

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos