Jungtinėje karalystėje gyvena putliausios europietės

05/6/09 13:58

Visąlaik galvojau, kad putliausios moteriškės renkasi Kalvarijų turguje mėsos gaminių paviljone. Pasirodo – ne. „Institut nationale d’études démographiques“ atliktas Eurobarometer 59.0“ tyrimas parodė, kad didžiausią vidutinį masės indeksą senajame žemyne turi Jungtinės karalystės gyventojos. Jos pagal šį rodiklį netgi lenkia savo vyrukus. Prancūzijos mokslininkų tyrimas truko net penkis metus (http://www.ined.fr/fr/ressources_documentation/publications/pop_soc/bdd/publication/1456/), o savo išvadas jie rengė skaičiuodami kūno masės indeksą (http://en.wikipedia.org/wiki/Body_Mass_Index).

Tarptautinės sveikatos organizacijos (WHO) duomenimis, nuo 18 iki 65 metų amžiaus žmogaus normalus masės indeksas gali svyruoti nuo 18,5 iki 25. Jei indeksas mažesnis, tai svoris per mažas, o jei jis didesnis už 30, tai jau – nutukimas. Prancūzų tyrimas parodė, kad bričių vidutinis kūno masės indeksas yra didžiausias Europoje (26,2). O „riebiausi“ vyrukai gyvena Graikijoje ir Suomijoje.

lentele

Pačios dailiausios pasirodo yra prancūzės ir italės. O kodėl ne lietuvės? A… juk tyrimą prancūzai darė.

Dar to tyrimo metu paaiškėjo, kad net 45 procentai europiečių yra nepatenkinti savo svoriu (40 proc. norėtų sulieknėti, o 5 proc. šiek tiek pastorėti). Labiausiai dėl to susirūpinusios yra moterys. O vyrukams, atrodo, tai ne itin svarbu. Be to, pasirodo, kad moterims yra sunkiau kovoti su antsvoriu, nei vyrams, mat jų priklausomybė nuo socialinių tinklų yra didesnė. Be to, paprastai, jos kur kas komunikabilesnės už vyrukus. Na tai galima pastebėti ir be jokių tyrimu. Plepėt jos tikrai mėgsta.

Aha, tai štai kur reikia vežti Švenčionėlių vaistažolių fabriko liekninamąsias arbatas.

 • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , , , , , , , , ,

Komentarai temai “Jungtinėje karalystėje gyvena putliausios europietės”

 1. berniukas

  nu ka yrrr dabar

  #4

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos