Leiskit nuleisti garą!

12/3/09 13:15

puttiinnNesu nei rusofobas, nei didelis jų fanas. Bet pasimokyti viešosios diplomatijos derinukų iš didžiojo kaimyno tikrai galima. Ypač tai nepamaišytų mūsų Vyriausybei.

Mūsų premjeras šiandien perspėjo tautiečius, kad mitingai ir piketai nieko nepakeis, tik sukels daugiau įtampos ir pridarys nuostolių. O štai Rusijos federacijos premjeras šiandien surengė TV akciją „Pokalbis su Vladimiru Putinu“. Kol Medvedevas bičiuliaujasi su Berluskoniu Italijoje, Putinas rūpinasi paprastų žmonių bėdomis. Argi ne puiku? Vien per vakar dieną, matau, tokių klausimų jis gavo 700.000. O iš viso tokių klausimų bus keli milijonai. Į kai kuriuos, rinktinius klausimus V.Putinas atsakys tiesioginiame TV eteryje, o kitus atsakymus, matyt, parengs Rusijos premjero viešųjų ryšių specialistai. Be to, jie sukaups nemenką ir vertingą duomenų bazę analizei. Pigus ir efektyvus būdas išsiaiškinti visuomenės nuotaikas.

Nesusilaikiau ir aš išmėginti kaip veiks ši kampanija. Užpildžiau interneto tinklapyje pateiktą anketą ir paklausiau Putino: „Kokiu tikslu Rusija perka iš Prancūzijos modernų puolamąjį ginklą – lėktuvnešį Mistral? Įdomu ką man į tai ir kada atsakys Rusijos „piaristai“.

putinn

.


.

Kai kuriems politikams nutinka ir taip: “Prezidentas užmigo TV tiesioginiame eteryje” • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , ,

4 Komentarai temai “Leiskit nuleisti garą!”

 1. Andrius

  RUSAI ATRAŠYS:
  Draugas Audriau,
  lektuvnešis Mistral strateginis ginybibis RF pirkinys, skirtas apsiginti nuo trumpųjų raketų ir jo dislokavim vieta oficialiai nebus skelbiama.

  ARBA NE :) )

  #315
 2. Nu čia tai akivaizdus piaras, arba tiesiog pritempinėjama tema, o kam? kad Putiną ir jo neva rūpestį žmonėmis paminėt? Iš straipsnio ir ankstesnių įrašų susidaro apie Jus, Audriau, vaizdas, kad tikrai turėtumėte nutuokti, ką atrašys arba neatrašys piarščikai…
  Apie ką šis straipsnis, išskyrus aišku Rusijos vadovybės piarą?

  #318
  • Reikia pripažinti, kad Rusijos politikai PR pradmenis yra įvaldę žymiai tobuliau už LT politikus. Tai ir tiek. Profesionalumas niekada nemaišo. Visose srityse.

   #319

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos