Neapčiuopiama energija mobiliesiems

01/18/10 20:44

air_visage nrml

LTV žiniose piktdžiugiškas balsas praneša apie tai kaip 48-erių metų vyras pašovė dvi moteris ir po to paleido sau kulką į galvą. Nespėju sugriebt distancinio valdymo pulto, kuris buvo kurtas neįgaliesiems, o dabar ir aš jo nesukrapštau. Nespėju nutverti ir perjungti kažko kito… Brrr… šiurpu. Bet pagaliau. Jis mano rankose. Toliau nuo Žeimių. Yra ir geresnių naujienų transliuotojų. Perjungiu BBC, Bloomberg, Kanaal Z ir t.t. Kur kas ramiau.

.

pakrovėjas iš Wi-Fi

pakrovėjas iš Wi-Fi

.

Aptinku, kad, tuo metu, kai ponas X iš Žeimių ašarų pakalnės šaudė žmones, kitame visatos pakraštyje, racionalizatoriai iš RCA sukūrė neįtikėtiną įrenginį. Šviesūs protai pagamino ir CES2010 parodoje pristatė mažytį Airnergy mobiliųjų telefonų pakrovėją. Jis veikia ir gamina energiją iš Wi-Fi tinklo. Nebereikia laidų nei tradicinių pakrovėjų. Nebereikia būgštauti, kad pamiršę pakrauti mobilųjį liksite be ryšio.

.

.

Jau rudeniop tokie įrenginiai turėtų pasirodyti masinėje prekyboje. Numatoma kaina 90 Lt (40 USD).

.

RCA jau veikia ir su antrosios kartos įrenginiais.

RCA jau veikia ir su antrosios kartos įrenginiais.
 • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , , , , , , ,

5 Komentarai temai “Neapčiuopiama energija mobiliesiems”

 1. vyr

  comon, nepasimaukime ant šito feiko. Niekas ten jokios energijos iš wi-fi nesugaudys, pažiūrėkite kokia ten galia eina, tokia mizerna, kad jokių šansų. Telefoną mėnesį reikėtų krauti :) Nebent į mikrobangę įkištum tą dalyką.

  #376
 2. V

  Bet čia gi WiFi Harvesting device, tai jis ne vien tuo metu kai krauni telefoną naudoja wifi “power” bet ir tada kai turbūt guli paliktas kur nors pakampėj, chargina chargina, ir poto su 220V pasikrauni telefoną per pora min ;) , čia tokia mano optimistiška nuomonė

  #377
 3. vyr

  kažin ar jo pasikrovimo intensyvumas didesnis nei natūralaus išsikrovimo :)

  #378
 4. Tomas

  Man šis triukas kažkuo primena vegetarišką maistą šunims. Beje pastarasis, mano nuostabai, labai populiarus.

  #568

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos