Moe Balancer palengvina darbus

10/29/10 16:40

Kanadoje Orleans mieste įsikūrusios mažytės Tree and Shrub įmonėlės savininkas Moe Rezazadeh 18 metų darbavosi želdinių priežiūros, karpymo ir jų formavimo rinkoje. Per tuos metus jis ne ką ten ir užsidirbo. Tik – nugaros ir sąnarių skausmus. Kartą krūmapjovininkui Moe šovė į galvą išganinga mintis sukurti mechaninį balansyrą, kuris palengvintų jo darbą ir leistų be vargo muojuoti savo įrankiais. Sukurti tokį įrenginį, kurio pagalba masyvi krūmapjovė pati skraidytų ore. Taip atsirado portatyvinis Moe Rezazadeh laikiklis-balansyras.

.

.

Šio Moe Balancer‘io pagalba net 95 proc. instrumento svorio yra perskirstoma visam žmogaus kūnui. Sumažėja rankų ir pečių apkrova.

Iš pirmo žvilgsnio toks „balancyras“ atrodo gremėzdiškai. Kol jį užsidėsi, susireguliuosi pagal save, nusiimsi ir pan… Nepatogu. Aišku, jei reikia apkirpti vos pora krūmelių, tai Moe Balancer gal būt ir nenaudingas. Bet jei jums reikėtų mojuoti krūmapjove kuriame nors Vilniaus parkų visą dieną, tuomet „balancyrui“ ir jo išradėjui tikrai padėkotumėte. Be to, toks vamzdis už nugaros tikrai pravers ir žiemą mojuojant sniego kastuvu.

„Balansyro“ patogumas tas pats kaip įprastos kuprinės. Juk tampytis daiktus kuprinėje kur kas patogiau ir lengviau nei tįstis juos rankose.

.

.

Moe Balancer‘io analogai jau senokai naudojami daugelyje siaurų veiklos sričių. Panašūs į Moe įrenginį yra ir Portable Support Tool Balancer ir švedų Easyrig , kuris naudojamas kino bei televizijų industrijoje. Beje, Easyrig balansyrą sugalvojo taip pat ne prodiuseris ar televizijos kanalo vadovė, bet eilinis operatorius Johan Hellsten. Galvotas vyras.

.

.  • Twitter
  • Facebook
  • MySpace
  • Digg
  • del.icio.us
  • Technorati
  • LinkedIn

Raktažodžiai: , , , , , , , ,

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos