Nei tai riedučiai, nei tai vežimaitis

01/4/10 10:10

rieduciaiVasario 7 dieną Miunchene prasidėsiančioje parodoje ISPO 2010 bus pristatyta naujo tipo transporto priemonė – ratinės pačiūžos (wheelskates), kurias sukūrė australų išradėjas Michael Jenkins. Pakrikštyjes jas Chariot Skates vardu australas planuoja tokias ratines pačiūžas gaminti masiškai ir jau derasi dėl to su Kinijos gamintojais.


Chariot Skates komplektą sudaro du ratai. Vienas toks sveria apie 2,5 kg. Chariot Skates ratų diametras pakankamai didelis, jo padangos – pneumatinės. Važnyčiotojo svorio centras nuleistas maksimaliai žemyn, ratai tvirtinami prie blauzdų. Matyt, todėl su šiomis ratinėmis pačiūžomis galima be vargo važinėti ne tik asfaltuotais keliais, bet ir veja ar žvyrkeliais. Skirtingai nuo tradicinių riedučių Chariot Skates yra tiesiog visureigis.

Pagal valdymo techniką ši karieta labai panaši į riedučius. Taigi mokantiems važinėtis riedučiais perprasti Chariot Skates nebus jokio vargo. Kita vertus, su šiomis ratinėmis pačiūžomis važinėsitės kur kas komfortiškiau ir nepavargsite.

Beje, Michael Jenkins karieta jau pakliuvo į geriausių 2009 metų išradimų sąrašus ir, kaip tikimasi, taps tokia pat populiari kaip ir riedučiai arba riedlentės.
 • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , ,

2 Komentarai temai “Nei tai riedučiai, nei tai vežimaitis”

 1. Pniaumatinės padangos :) krutai skamba. Nepapraščiau būtų parašyti – pripučiamos ?

  #349
 2. Pollux

  Labai jau primygtinai reklaminiai filmukai – beveik visada riedama nuokalnėn… Po tokių vaizdų, kai bandoma pigiai apgauti – sunku patikėti, kad ir pats įrenginys išties efektyvus… ;) ))

  #353

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos