Permatomas šaldytuvas taupo energiją

01/29/10 11:06

windowrefrigerator01

Nuolat brangstančios energetikos laikais net ir menkiausia idėja kaip sutaupyti arba sumažinti energijos sąnaudas gali turėti nemenką pasisekimą. Atrodo, kad tai žino ir pramoninio dizaino asai. Yoon jung Kim and Jong rok Lee siūlo itin ekonomiško šaldytuvo koncepciją.

Turbūt ne kartą teko išgirsti įkyrų pypsėjimą, kai per ilgai užtrunkate prie savo šaldytuvo atvėrę jo dureles. Šis signalas perspėja, kad laikas būtų jį uždaryti. O jūs vis dar neapsisprendėte – ką čia tokio iš jo paimti.

windowrefrigerator03

Dizainerių siūloma naujos kartos šaldytuvo koncepcija leis jums stovėti prie jo, žvelgti į vidų ir svarstyti kad ir kiaurą dieną – ką čia tokio paėmus. Juk kartais apsispręsti taip sunku.

Šis šaldytuvas turi dvigubas dureles. Atvėrus pirmąsias galėsite pamatyti jo turinį, bet „neišleisite šalčio“. Ir tik apsisprendę ką čiupti galėsite atidaryti tikrąsias dureles.

Įdomus sprendimas. Tik ar Alytaus “Snaigei“ dar reikalingos tokios inovacijos? • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , , ,

10 Komentarai temai “Permatomas šaldytuvas taupo energiją”

 1. varveklis

  stilingas

  #398
 2. A.N.Onimas

  Siūlomas sprendimas nerealus. Pirmiausia dėl to, kad nebus reikalingas papildomas apšvietimas, ty per peršviečiamąsias dureles matosi kas viduje(be abejo 50W lemputės eliminavimas nesumažins visuotinio ats(i/a)limo):))
  O jei rimtai tai labai norėčiau išvysti tokios koncepcijos Side By Side šaldytuvą.

  #403
 3. Daiva

  Niekaip nesuprantu, kam reikalingos dvigubos durys, jeigu gali buti tiesiog veinos — permatomos — pigiau ir funkcionalu. Iki, Daiva

  #407
 4. Žaneta

  niu…nzn…ištisą parą kviestų ko nors paragauti…Geriau nepermatomas ir užrakintas :)

  #409
 5. A.N.Onimas

  Dava,

  Dvigubos durys, norint pagerinti termoizoliaciją. Nedėsi gi 4 stiklo paketų :)

  #410
  • Nenoriu įkalbinėt, bet August band tikrai verta būti tavo sąraše. Daugiau pasulakyk Turint omenyje, jog prieš gerus trisdešimt metų varė tokį tikrai gerą roką.

   #9286
 6. Rūta

  Nėra čia naujovė – prekybos centruose juk jau seniai tokie šaldytuvai dirba :)

  #435

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos