Vandenį filtruojantis velomobilis

01/20/10 11:20

aquaductDizainerių biuro IDEO galvos sukonstravo originalų sprendimą neturtingiems Azijos ir Afrikos gyventojams. Tarptautinių humanitarinių organizacijų tyrimai rodo, kad kasdien milijonai moterų ir vaikų daugelyje Azijos ir Afrikos regionų yra priversti nužingsniuoti vidutiniškai po 6,5 kilometro iki artimiausio vandens telkinio ar vandens kolonėlės. O tokio vandens kokybė labai prasta. Atsižvelgę į tai IDEO dizaineriai sukūrė Aquaduct.

aquaduct-bike

Aquaduct tai – triratis dviratis, kur po sėdyne sukonstruota talpa vandeniui iš telkinio. Ši talpa sujungta su nedideliu bakeliu virš priekinio rato, į kurį iš didžiosios talpos perpumpuojamas filtruotas vanduo. Vandens filtrai ir vamzdeliai sumontuoti dviračio korpuse. Vandens pompa ima veikti minant dviračio pedalus.

Tik va įdomu kiek toks dviratis kainuotų ir ar turėtų Afrikos varguoliai pinigų šiam dviračiai eksploatuoti, keisti vandens filtrus. Kažin.
 • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , , , ,

6 Komentarai temai “Vandenį filtruojantis velomobilis”

 1. Na vien filtravimo sistema turėtų kainuoti nuo 200$ (jei naudoja daugiapakopius filtrus). Greičiausiai visas tas malonumas kainuotų 500$-1000$

  maždaug tiek… kiek Afrikos šima (kuri vaikšto pėškom 6km iki kolonėlės) uždirba… per koki 10 metų :D

  #379
 2. Darius

  Idėja gera tik gal ne vandeniui filtruoti. Ta dviratį reiktų patobulint distiliavimo procesui. Išsiruošiai į žygį, prisipylei brogas, atvažiavai į galutinį tašką, prašau šviežių velnio lašų sau ir kompanijai. Ekologiška, sveika, linksma …

  #385
 3. varveklis

  galima ten ir dinama primontuot kad is karto gamintu karsta vandeni

  #389
 4. tada dar ir slangele, kad vaziuojant tuo vandeniu dar ir praustu ar kava gamintu :) ))

  #395

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos