Vikšrinės riedlentės

09/17/10 11:35

Personalinis kompiuteris sumažėjo iki kišenėje nešiojamo įrenginio. Taip ir su visureigiais. Nuo didelių džipų iki manevringų keturračių ir dar mažiau –  personalinių visureigių- vikšrinukų. Barškančiame ir džeržgiančiame DTV Shredder vikšrinuke kanadiečiai suderino riedlentės, snieglentės, riedžio ir karinio vikšrinio roboto techninius sprendimus.

Naujojo BPG-Werks kompanijos įrenginio bandymai parodė, kad šis vikšrinis riedis gali būti ne tik efektingas, bet ir efektyvus. Jis puikiai važiuoja per sniegą, purvą, žvyrkelį ir net, taip vadinama, bekele lekia be vargo. Gali šokti per tramplyną, įveikti nemenkas įkalnes ir panašiai.

76 centimetrų ilgio, 53 cm pločio ir 43 cm aukščio vikšrinis mažylis sveria apie 50 kg. Be to, jis dar gali tempti krovinį . Jame sumontuotas 200 kubų benzininis Honda varikliukais (apie 18 arklio jėgų). Šis vikšrinukas išvysto 48 km per valandą greitį.

Kaip galima nusipirkti DTV Shredder vikšrinuką ir kiek jis kainuoja? Atrodo, tai – komplikuota. BPG kūrėjas prašo 250 USD pradinio įnašo ir tik po to įrašo į laukiančiųjų eilę. Galutinė vikšrinuko kaina svyruoja nuo 10 iki 15 tūkstančių JAV dolerių, priklausomai nuo komplektacijos.

Aišku, komercinė aparato sėkmė masinėje rinkoje gan neaiški. Tačiau Benjamin‘as, atrodo, turi ir atsarginį variantą. Tai – valstybiniai užsakymai. Tiksliau – karinė pramonė. Šie vikšrinukai jau buvo pristatyti Military Vehicles parodoje Detroite.

. • Twitter
 • Facebook
 • MySpace
 • Digg
 • del.icio.us
 • Technorati
 • LinkedIn

Raktažodžiai: , , ,

3 Komentarai temai “Vikšrinės riedlentės”

 1. A.N.Onimas

  na žymiai gudresnis ir praktiškesnis reikalas nei Segway pas mus būtų :) ))
  lauksim A. Zuoko iniciatyvos……….

  #2135
 2. Jonas

  Geras čia! Tai galima pavadinti vikšralente. Vandenlentė, snieglentė ir vikšralente…Nesibaigiantis sezonas. Tik šios lentos panaudojimo galimybės atrodo labai plačios…

  #2143

Palikite komentarą

Raseinių krašto naujienos